Giluminis cheminis baldų valymas

3.5 metų

Patirtis

100+

Nuolatinių klientų

1000+

Išvalytų objektų

Valymo Paslaugą teikiame​

Kaune ir Kauno apskrityje

Atsinaujinti pigiau, nei pirkti naują!

Minkštų baldų išvaizdą įtakoja ne tik konkrečios pastebimos dėmės, tačiau ir dulkės, kurios ypač giliai prasiskverbia į minkštų baldų audinius, o šie – praranda savo pirminę išvaizdą ir spalvą. Jūsų baldai ar kilimai ne tik įgaus ryškią spalvą, bet ir maloniai kvepės!

Mūsų specialistai gali padėti su įvairiomis dėmėmis ant minkštų baldų, įskaitant vyno, kavos, rašalo ir kitas dėmes. Mes naudojame specialius produktus ir technologijas, kad pašalintume dėmes ir paliktume jūsų baldus švarius ir be dėmių.

Minkštų baldų valymas — kokias paslaugas galime atlikti?

Klientų atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Pasidalinkite savo patirtimi apie Švarus Plotas teikiamas valymo paslaugas

[contact-form-7 id=”3335″ title=”Review”]

Greitas ir efektyvus minkštų baldų valymas!

Minkštų baldų valymas yra svarbus namų priežiūros elementas, kuris padeda išlaikyti baldų funkcionalumą, pasiruošti naujiems sezono išbandymams ir pratęsti jų naudojimo laiką.

Minkštų baldų valymas gali būti atliekamas ant bet kokio tipo minkštų baldų, įskaitant kėdes, sofas, fotelius ir kitus baldus.

Minkštų baldų valymas padeda išlaikyti baldų spalvą ir išvaizdą. Laikui bėgant, baldai gali prarasti savo spalvą dėl nuolatinių orų sąlygų, dulkių ir nešvarumų. Reguliarus minkštų baldų valymas padeda išvengti šios problemos ir leidžia išlaikyti baldų spalvą ir išvaizdą. Be to, minkštų baldų valymas padeda pašalinti dulkes, alergenus ir kitas nešvarias daleles, kurios gali susikaupti minkštų baldų viduje ir sukelti įvairias sveikatos problemas. Reguliarus minkštų baldų valymas padeda išlaikyti gerą namų higieną ir sumažina alergenų ir kitų žalingų medžiagų kiekį.

Mes siūlome patyrusių specialistų, kurie naudoja aukštos kokybės įrangą ir produktus, kad užtikrintų efektyvų ir kokybišką darbą. Mes suprantame, kad kiekvieno baldo reikalavimai yra skirtingi, todėl individualiai pritaikome savo paslaugas prie jūsų poreikių.

minkstu baldu valymas

Didelė dalis žmonių bando valyti savo minkštus baldus patys, naudodami namų cheminius valymo produktus ir įvairius kitus valymo prietaisus. Tačiau, savarankiškas valymas dažnai ne tik yra neefektyvus, bet ir gali pakenkti baldų medžiagai. Profesionalūs minkštų baldų valymo specialistai naudoja specializuotą įrangą ir produktus, kad užtikrintų efektyvų ir saugų valymo procesą.

Minkštų baldų valymas yra labai svarbus, jei norite išlaikyti savo namus ar biurą švaria ir sveika aplinka.

Minkštų baldų giluminis valymas taip pat yra svarbus ne tik išvaizdai, bet ir sveikatai. Įvairios dulkės, erkių ir kitų mikrobų gali giliai įsikrauti į minkštus baldus, kas gali sukelti kvėpavimo takų ar alergijos sutrikimų simptomų atsiradimą. Profesionalus giluminis valymas, kuriame naudojami specialūs prietaisai ir chemikalai, gali padėti pašalinti šiuos žalingus mikroorganizmus iš baldų.

Be to, reguliarus minkštų baldų giluminis valymas gali padėti išsaugoti baldų struktūrą ir ilgaamžiškumą.

Ieškote kažko kito?

Daugiau Švarus Plotas valymo paslaugų

Fasadų Valymas

Fasadų valymas

Naudodami specialią aukšto slėgio technologiją sugrąžinsime Jūsų pastato išorei nepriekaištingą išvaizdą.

Fasadų valymas

Naudodami specialią aukšto slėgio technologiją sugrąžinsime Jūsų pastato išorei nepriekaištingą išvaizdą.
Daugiau Informacijos

Trinkelių valymas

Trinkelių plovimas

Patikėkite savo kiemo priežiūros rūpesčius profesionalams ir džiaukitės tvarkingai atrodančia namo aplinka.

Trinkelių Plovimas

Patikėkite savo kiemo priežiūros rūpesčius profesionalams ir džiaukitės tvarkingai atrodančia namo aplinka.
Daugiau Informacijos