Kiti dažniausiai užduodami
klausimai

1. Ar būtina pasirašyti sutartį?

Kiekvienas klientas ir objektas yra individualus, tad siekdami išvengti nesusipratimų rekomenduojame visiems klientams pasirašyti paslaugų teikimo sutartį. Taip visuomet turėsite garantiją, kad paslaugos bus atliekamos tiksliai pagal Jūsų pageidavimą. Nepasirašius sutarties laikomės konkrečiai paslaugai taikomų švaros standartų, kurie yra nurodyti prie paslaugos aprašymo mūsų puslapyje www.svarusplotas.lt.

2. Kas atlieka valymo darbus?

Siekiame palaikyti nepriekaištingą reputaciją, todėl mūsų komandoje – kruopščiai atrinkti savo srities profesionalai. Visus valymo darbus patikime darbuotojams, kurie yra apmokyti darbuotis su mūsų naudojamomis valymo chemijos priemonėmis ir įrankiais. Taip pat skiriame nemažai dėmesio, kad valymo darbus atliekanti komanda su klientais bendrautų maloniai ir diskretiškai, todėl jei turite pastabų mūsų darbuotojams, prašome jas pateikti el. paštu info@svarusplotas.lt.

3. Ką daryti, jei nesate patenkinti valymo darbais?

Visas valymo paslaugas stengiamės suteikti maksimaliai kokybiškai, tačiau jei darbų kokybė netenkina, prašome apie tai informuoti el. paštu info@svarusplotas.lt ne vėliau nei per 24 valandas nuo paslaugos atlikimo. Taip galėsime laiku išsiaiškinti visas aplinkybes ir pasiūlyti Jums problemos sprendimą.

4. Ar atliekame valymo paslaugas darbo dienomis vakarais (nuo 17:00 val.) ir savaitgaliais?

Iš anksto susitarus įmanoma gauti valymo paslaugas tiek darbo dienomis ir vakarais, tiek savaitgaliais.

5. Ar galima atsiskaityti už paslaugas banko mokėjimo kortelėmis?

Ne, banko kortelėmis atsiskaityti už paslaugas negalima. Už visas valymo paslaugas galima atsiskaityti bankiniu pavedimu į MB Švarus plotas atsiskaitomąją sąskaitą LT797300010170318412.

6. Ar yra minimali užsakymo suma?

Taip. Minimalus užsakymo mokestis – 45 Eur + PVM.

7. Ar valymo metu turi būti kažkas biure ar namuose?

Tai priklauso tik nuo Jūsų pačių noro. Kadangi valymo poreikį aptariame prieš pradėdami darbus, patys būti biure ar namuose neprivalote, o valymų paslaugos kokybę užtikrina mūsų komanda.

Valymas scaled 4

D.U.K

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Valymo paslaugas galima užsisakyti pateikus užklausą, el. paštu info@svarusplotas.lt arba telefonu +370 63 030 555.

Taip, tiekiame tualetinį popierių, vienkartinius rankšluosčius, tualetinį muilą ir šiukšlių maišus. Papildomai galime pasiūlyti profesionalios valymo chemijos ar šluosčių tiekimo paslaugą.

Taip, naudojame tik savo pačių atsivežtas profesionalias chemines priemones, kurios specialiai skirtos konkretiems valymo darbams ir turi reikiamus sertifikatus. Siekdami aukščiausio kokybės standarto taip pat naudojame tik savo pačių profesionalius darbo įrankius.

Valymo paslaugas atliekame visoje Kauno apskrityje. Priklausomai nuo objekto apimties – galime atvykti bet kur Lietuvoje.

Valymų paslaugų kaina priklauso nuo daugelio aspektų: kas yra valoma (biuras, gamybinės patalpos, laiptinė, namai, langai), kokio valymo pageidaujate (periodinis valymas, postatybinis valymas, generalinis valymas) bei valomo objekto plotas kvadratiniais metrais. Preliminarią kainą pateikiame gavę Jūsų užklausą el.paštu info@svarusplotas.lt arba telefonu +370 63 030 555, o tikslią kainą nustatome apžiūrėję objektą patys (šią paslaugą teikiame NEMOKAMAI).
asset satu
bulet tiga
swing dua
doots kuning