Kilimų Plovimo Paslauga

Mūsų naudojama technologija ne tik pasirūpins kiliminės dangos būkle, bet ir efektyviai eliminuos susikaupusius nešvarumus. Kai susiduriame su itin giliomis dėmėmis taikome specialias priemones, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

dots 2
kilimu valymas hero
bulet tiga
swing dua
doots kuning

Mūsų partneriai

asset tiga
makita
Moerman
nilfsk e1646250202703
FLEX
Karcher
Manjana
Unger Logo
logo
beautiful young blonde woman FQNPAWF
asset dot satu
dots satu
svarus plotas chat
swing dua
Kodėl mes?

Nes mes arčiau Jūsų!

Kas nors kartą ieškojo valymo paslaugų įmonės, sutiks, kad pasirinkti nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad kuo mes išsiskiriame?

Apie mus

Švarus plotas teikia visas patalpų valymo paslaugas ir lauko plovimo darbus

Esame jaunos šeimos įkūrta įmonė gimusi iš pačių poreikių kokybiškoms valymo paslaugoms, kurios būtų greitai ir be didelių eilių įgyvendinamos. Tapome racionaliai reiklūs darbdaviai, kurie subūrė profesionalų, jauną ir energingą kolektyvą. Švarus plotas – mums tai ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas!

kilimu valymas about
asset dot satu

Ne tik išklausome, bet ir išgirstame!

Sklandi komunikacija = profesionaliai atliktas darbas! Visada siekiame aptarti Jūsų lūkestį ir realias mūsų galimybes, taip tiksliai apskaičiuojant darbų vertę. Nežadame to kas neįmanoma, nes siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo.

Atlikti kilimų plovimo darbai

asset tiga
Didžiuojamės galėdami Jums padėti

Klientų atsiliepimai

doots kuning
doots kuning
komentatore 1
kutip

Didžiausios rekomendacijos,ne tik kainos atžvilgiu bet ir kokybe bei malonus bendravimas,dar ne kartą naudosimes šiomis paslaugomis.

Oksana Procenko

swing dua
kutip

Net kelios įmonės atsisakė valyti natūralų vilnonį kilimą, o jaunimėliui neįveikiamų užduočių nėra. šaunuoliai

komentaras-4

Ingrida

Mus vedantys tikslai ir vertybės

Mes kuriame vertę savo klientams, užsakovams, savininkams ir darbuotojams. Mus veda tikslas ir mūsų vertybės – nusakančios, kas mes esame ir kaip veikiame.

assets04

Vertybės

Profesionalumas, empatija, etika, aistra ir atsidavimas

star

Tikslas

Siekiame būti pripažinti kaip patikima ir inovatyvi įmonė, kurios veikla remiasi aukščiausiais kokybės standartais ir darniu darbo mikroklimatu

Kaip plaunamas kilimas?

Kilimų plovimas

Švarus Plotas

one

Prieš pradedant plovimą svarbu atidžiai pašalinti kilimą dengiančius nešvarumus, tokius kaip dulkės ar purvas. Tai dažniausiai atliekama naudojant galingą dulkių siurblį arba kruopščiai išpurtant.

two

Tuomet kilimas padengiamas specialiais valymo skysčiais arba detergentais, pritaikytais kilimo audiniui. Šie produktai giliai prasiskverbia į kilimo pluoštus ir pašalina įvairias nešvarumus.

three

Naudojama speciali kilimų valymo mašina su šluostėmis. Šios priemonės ne tik pašalina gilias dėmes, bet ir atgaivina kilimo spalvą bei struktūrą.

four

Išplaunama vandeniu.

Five

Baigiamajame etape kilimas turi būti tinkamai išdžiovintas. Šis procesas gali būti pagreitintas naudojant specialias džiovinimo technologijas ar ventiliacijos sistemas. Po šio etapo kilimas grąžinamas į patalpą tik tada kai jis yra visiškai sausas.

Valymas scaled 4

D.U.K

Atsakymai į kilusius klausimus.

Valymo paslaugas galima užsisakyti elektroniniu paštu info@svarusplotas.lt arba tel.nr. +370 63 030 555

Taip, tiekiame klientams tualetinį popierių, vienkartinius rankšluosčius, tualetinį muilą bei šiukšlių maišus. Pagal išankstinį susitarimą galime pasiūlyti ir profesionalios valymo chemijos tiekimą ar šluosčių.

Taip, naudojame tik savo profesionalią chemiją, kuri yra specializuota konkretiems valymo darbams bei sertifikuota. Taip pat naudojame tik savo profesionalius darbo įrankius siekdami aukščiausio kokybės standarto.

Valymo paslaugas atliekame visoje Kauno apskrityje. Priklausomai nuo objekto apimties – galime vykti bet kur Lietuvoje.

Valymų paslaugų kaina priklauso nuo daugelio aspektų. Kas yra valoma: biuras, gamybinės patalpos, laiptinė, namai, langai. Taip pat svarbu kokio valymo pageidaujate: periodinis valymas, postatybinis valymas, generalinis valymas. Ne ką mažiau svarbu ir valomo objekto kvadratūra. Preliminarią kainą galime atsakyti el.paštu info@svarusplotas.lt arba +370 63 030 555 , tačiau tiksliai apskaičiuoti kainą galime tik apsižiūrėję objektą (atvykstame nemokamai).

Turite daugiau klausimų?

Pasikalbėkime

Kilimų plovimo paslauga yra teikiama Kaune ir Kauno rajone.
Tačiau individualiais atvejais galime paslaugas teikti visoje Lietuvoje!
maps dots