Saulės Kolektorių Plovimo Paslaugos

Profesionali plovimo paslauga sujungia aukščiausios kokybės technologijas siekdama suteikti jums geriausią našumą pasinaudoti saulės energija

dots 2
saules kolektoriu valymas hero
bulet tiga
swing dua
doots kuning

Mūsų partneriai

asset tiga
makita
Moerman
nilfsk e1646250202703
FLEX
Karcher
Manjana
Unger Logo
logo
beautiful young blonde woman FQNPAWF
asset dot satu
dots satu
svarus plotas chat
swing dua
Kodėl mes?

Nes mes arčiau Jūsų!

Kas nors kartą ieškojo valymo paslaugų įmonės, sutiks, kad pasirinkti nėra taip paprasta kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, tad kuo mes išsiskiriame?

Apie mus

Švarus plotas teikia visas patalpų valymo paslaugas ir lauko plovimo darbus

Esame jaunos šeimos įkūrta įmonė gimusi iš pačių poreikių kokybiškoms valymo paslaugoms, kurios būtų greitai ir be didelių eilių įgyvendinamos. Tapome racionaliai reiklūs darbdaviai, kurie subūrė profesionalų, jauną ir energingą kolektyvą. Švarus plotas – mums tai ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas!

saules kolektoriu valymas about
asset dot satu

Ne tik išklausome, bet ir išgirstame!

Sklandi komunikacija = profesionaliai atliktas darbas! Visada siekiame aptarti Jūsų lūkestį ir realias mūsų galimybes, taip tiksliai apskaičiuojant darbų vertę. Nežadame to kas neįmanoma, nes siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo.

Atlikti saulės kolektorių plovimo darbai

asset tiga
Didžiuojamės galėdami Jums padėti

Klientų atsiliepimai

doots kuning
doots kuning
komentatorius 1
kutip

Kadangi gyvenam miesto centre tai kolektorių plovimas neišvengiamas kiekvienais metais. Renkamės tą pačią įmonė vis ir dar nelikom nepatenkinti.

Donatas

swing dua
kutip

Nepaprastai sklandi komunikacija, išskirtiniai profesionalai

komentaras-3

Gintaras

5/5

Nereik pirštu baksnot.

Profesionalai

komentaras 2

Artūras

5/5

Super!

Super!

komentaras 4

Augustė

Mus vedantys tikslai ir vertybės

Mes kuriame vertę savo klientams, užsakovams, savininkams ir darbuotojams. Mus veda tikslas ir mūsų vertybės – nusakančios, kas mes esame ir kaip veikiame.

assets04

Vertybės

Profesionalumas, empatija, etika, aistra ir atsidavimas

star

Tikslas

Siekiame būti pripažinti kaip patikima ir inovatyvi įmonė, kurios veikla remiasi aukščiausiais kokybės standartais ir darniu darbo mikroklimatu

Kaip plaunami saulės kolektoriai?

Saulės kolektorių plovimas

Švarus Plotas

one

Prieš pradedant plovimą, atliekame kruopštų saulės kolektorių apsaugos ir paruošimo etapą. Nutaikome dėmesį į jutiklius, laidus ir kitus jautrius elementus, kad užtikrintume saugų plovimą be jokio pažeidimo.

two

Naudodami specialius šepečius su neutralizuotu purškiamu vandeniu pašaliname dulkes, žiedadulkes ir kitus grubius nešvarumus, kurie gali trukdyti šviesos srautui ir mažinti efektyvumą.

three

Taikome švelnų, bet efektyvų cheminį valymą, kuris pašalina lipnųjį purvą, riebalus ar vabzdžių likučius, nekenkdamas saulės kolektorių paviršiui.

four

Jei norite ilgiau išlaikyti švarumą, siūlome apsauginį apdorojimą, kuris užtikrins, kad saulės kolektoriai būtų apsaugoti nuo būsimų nešvarumų ir atsparūs atmosferos įtakai.

Five

Generuokite iki 30 % daugiau elektros energijos!

Valymas scaled 4

D.U.K

Atsakymai į kilusius klausimus.

Valymo paslaugas galima užsisakyti elektroniniu paštu info@svarusplotas.lt arba tel.nr. +370 63 030 555

Taip, tiekiame klientams tualetinį popierių, vienkartinius rankšluosčius, tualetinį muilą bei šiukšlių maišus. Pagal išankstinį susitarimą galime pasiūlyti ir profesionalios valymo chemijos tiekimą ar šluosčių.

Taip, naudojame tik savo profesionalią chemiją, kuri yra specializuota konkretiems valymo darbams bei sertifikuota. Taip pat naudojame tik savo profesionalius darbo įrankius siekdami aukščiausio kokybės standarto.

Valymo paslaugas atliekame visoje Kauno apskrityje. Priklausomai nuo objekto apimties – galime vykti bet kur Lietuvoje.

Valymų paslaugų kaina priklauso nuo daugelio aspektų. Kas yra valoma: biuras, gamybinės patalpos, laiptinė, namai, langai. Taip pat svarbu kokio valymo pageidaujate: periodinis valymas, postatybinis valymas, generalinis valymas. Ne ką mažiau svarbu ir valomo objekto kvadratūra. Preliminarią kainą galime atsakyti el.paštu info@svarusplotas.lt arba +370 63 030 555 , tačiau tiksliai apskaičiuoti kainą galime tik apsižiūrėję objektą (atvykstame nemokamai).

Turite daugiau klausimų?

Pasikalbėkime

Saulės kolektorių plovimo paslauga yra teikiama Kaune ir Kauno rajone.
Tačiau individualiais atvejais galime paslaugas teikti visoje Lietuvoje!
maps dots