Fasadų
valymas

3.5 metų

Patirtis

100+

Nuolatinių klientų

1000+

Išvalytų objektų

Valymo Paslaugą teikiame​

Kaune ir Kauno apskrityje

Pastato išorė yra tai, ką Jūs pirmiausia pastebite atvykę.

Fasadus nuolat veikia įvairūs išorės veiksniai tokie kaip lietus, vėjas, dulkės, žiedadulkės, dėl ko pastatas „pasipuošia“ samanomis ir dulkių mišinių nutekėjimo ruožais. Visa tai prisideda prie greitesnio pastato nusidėvėjimo ir augančių eksploatacinių kaštų.

Fasadų plovimą atliekame naudojant aukšto slėgio vandens srovės technologiją. Tam reikalinga speciali įranga, žinios ir patirtis. Svarbu paminėti, kad fasadų valymas yra gana sudėtinga ir pavojinga veikla, todėl geriausia kreiptis į patyrusius specialistus — užtikrinant, kad darbas bus atliktas saugiai ir kokybiškai.

Mūsų specialistai yra patyrę ir mokomi dirbti su aukšto slėgio plovimo įranga, todėl jūs galite būti tikri, kad darbas bus atliktas saugiai ir efektyviai.

Fasadų valymas — kokius darbus atliekame valymo metu?

Klientų atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Pasidalinkite savo patirtimi apie Švarus Plotas teikiamas valymo paslaugas

[contact-form-7 id=”3335″ title=”Review”]

Fasadų valymas — gražinkite pastatui grožį!

Ar jums kada nors atrodė, kad jūsų namo fasadas nebe atspindi savo praeities grožio? Panašu, kad laikui bėgant, fasadai tampa ne tik nešvarūs, bet ir praranda savo švytėjimą ir grožį. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų namų fasadai negali būti puikūs.

Fasadų valymas leidžia atkurti jūsų namo fasado praeities grožį ir švytėjimą. Mes siūlome profesionalias fasadų valymo paslaugas, kad jūsų namų fasadai atrodytu kaip nauji.

Mūsų specialistai naudoja modernią aukšto slėgio plovimo technologiją, kad pasiektų geriausius rezultatus. Tai yra efektyvus būdas atsikratyti net ir labiausiai užsispyrusių dėmių ir nešvarumų nuo jūsų namų fasado paviršiaus. Be to, tai yra greitas ir patikimas būdas atkurti jūsų namo fasado švytėjimą ir grožį.

Nuvalytas daugiabučio fasadas

Siūlome lanksčias paslaugas, kurios pritaikytos prie jūsų poreikių ir grafiko. Mes galime dirbti pagal jūsų tvarkaraštį, kad jums netrukdytų kasdieninė veikla. Mes taip pat siūlome vienkartinę ir reguliarią valymo paslaugas, taigi jūs galite rinktis kas geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Fasadų valymas gali padėti jums sutaupyti pinigų. Tai gali būti geriausias būdas išvengti brangaus namo fasado atnaujinimo. Gerai išvalytas fasadas taip pat gali padidinti jūsų namo vertę, todėl tai yra investicija į jūsų namus.

Fasadų valymo paslaugos yra ne tik estetiškos, bet ir naudingos jūsų namams. Atsikratę užsispyrusių dėmių ir nešvarumų, galite užkirsti kelią medžiagų ir dulkių kaupimuisi ant jūsų fasado paviršiaus. Tai yra puikus būdas išlaikyti jūsų namų fasadus švarius ir tvarkingus, taip pat apsaugoti juos nuo žalingo poveikio ir ilgalaikio pažeidimo.

Jei norite atkurti savo namų fasadų grožį ir švytėjimą, susisiekite su mumis ir pasirinkite mūsų fasadų valymo paslaugas. Atsižvelgiame į jūsų namo fasado tipą ir būklę. Kiekvienas fasadas yra skirtingas, todėl mes pasiruošę pasirinkti tinkamiausią metodą ir priemones, kad galėtume išvalyti jūsų fasadą jam nekenkiant.

Ieškote kažko kito?

Daugiau Švarus Plotas valymo paslaugų

Stogų Valymas

Stogų valymas

Pasitelkdami specialią valymo technologiją padedame apsaugoti stogus nuo jų nusidėvėjimą skatinančių veiksnių.

Stogų valymas

Pasitelkdami specialią valymo technologiją padedame apsaugoti stogus nuo jų nusidėvėjimą skatinančių veiksnių.
Daugiau Informacijos

Postatybinis valymas

Postatybinis Valymas

Palikite po statybų ar remontų likusią netvarką mums. Saugiai pašalinsime statybinių medžiagų likučius nuo bet kokio paviršiaus.

Postatybinis valymas

Palikite po statybų ar remontų likusią netvarką mums. Saugiai pašalinsime statybinių medžiagų likučius nuo bet kokio paviršiaus.
Daugiau Informacijos