Generalinis patalpų
valymas

3.5 metų

Patirtis

100+

Nuolatinių klientų

1000+

Išvalytų objektų

Valymo Paslaugą teikiame​

Kaune ir Kauno apskrityje

Kaip dažnai ryžtatės atlikti generalinį valymą?

Greičiausiai tvarkote po atskirą kambarį ar erdvę, nes pilnam generaliniam valymui atlikti reikia ne tik daug laiko, bet ir nusiteikimo. Generalinis valymas yra vienkartinė paslauga, po kurios namuose palaikyti švarą bus daug lengviau. Įprastai tvarkymui sugaištą laiką galėsite skirti malonesnėms veikloms, o mūsų komanda pasirūpins, kad namai tviskėtų švara.

Generalinis valymas apima visus patalpų paviršius, įskaitant grindis, langus, duris, sienas ir lubas. Tai taip pat apima kruopščią dulkių ir nešvarumų pašalinimą iš kilimų, minkštų baldų, kampų ir sunkiai pasiekiamų vietų, kadangi tokiuose vietose dažnai susikaupia daug dulkių ir nešvarumų, kurie gali tapti alergijų ir kvėpavimo problemų priežastimi.

Kokius darbus atliekame generalinio valymo metu?

Klientų atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Pasidalinkite savo patirtimi apie Švarus Plotas teikiamas valymo paslaugas

[contact-form-7 id=”3335″ title=”Review”]

Generalinis valymas — visapusiška švara.

Ar žinote, kad namų viduje yra daugybė neįtikėtinai gudrių vietų, kuriose kaupiasi ne tik dulkių, bet ir bakterijų ir kitų kenksmingų mikroorganizmų? Mūsų profesionalūs namų valymo specialistai žino, kur ieškoti šių žalingų organizmų, ir naudoja pažangias priemones, kad juos pašalintu!

Jei norite, kad jūsų namai visada būtų tvarkingi, švarūs ir jaukūs, generalinis valymas gali būti būdas pasiekti šį tikslą. Papildomai, generalinis valymas gali padėti išsaugoti jūsų namų interjerą. Tinkamai išvalytos grindys, baldai ir patalynė ilgą laiką išlieka kaip nauji, o sienų ir lubų spalvos išryškėja. Tai suteikia jūsų namams daugiau patrauklumo ir jaukumo, o tai yra ypatingai svarbu, kai priimate svečius.

Butas po generalinio patalpų valymo

Retkarčiais atliekamas visų namų generalinis valymas užtikrins, kad Jūsų namai išliks tvarkingi ir švarūs namai. Kai nešvarumai nesikaupia, namų tvarkymas ir tvarka tampa paprastesni ir greitesni, todėl nepasiduokite stresui ir kai reikia susidoroti su netvarkingais namais — palikite tai mums!

Mes pasiruošę atlikti bet kokio sudėtingumo darbą ir padaryti jūsų namus švariausiais kokie jie galėtų būti. Susisiekite su mumis, kad galėtume susitarti dėl jūsų namų generalinio valymo paslaugų ir padėti jums pasiekti geriausius valymo rezultatus.

Ieškote kažko kito?

Daugiau Švarus Plotas valymo paslaugų

Fasadų Valymas

Fasadų valymas

Naudodami specialią aukšto slėgio technologiją sugrąžinsime Jūsų pastato išorei nepriekaištingą išvaizdą.

Fasadų valymas

Naudodami specialią aukšto slėgio technologiją sugrąžinsime Jūsų pastato išorei nepriekaištingą išvaizdą.
Daugiau Informacijos

Trinkelių Plovimas

Trinkelių valymas

Patikėkite savo kiemo priežiūros rūpesčius profesionalams ir džiaukitės tvarkingai atrodančia namo aplinka.

Trinkelių valymas

Patikėkite savo kiemo priežiūros rūpesčius profesionalams ir džiaukitės tvarkingai atrodančia namo aplinka.
Daugiau Informacijos