Postatybinis
valymas

3.5 metų

Patirtis

100+

Nuolatinių klientų

1000+

Išvalytų objektų

Valymo Paslaugą teikiame​

Kaune ir Kauno apskrityje

Valymas po remonto darbų – didelis iššūkis. Jeigu nežinote nuo ko pradėti, kokias priemones naudoti ir kiek laiko tam skirti – rinkitės valymo paslaugų profesionalus.

Po statybų ar remonto darbų ant paviršių likę statybinių medžiagų likučiai ir jų valymas yra itin svarbus žingsnis, siekiant nepažeisti su netinkamomis priemonėmis tokių paviršių kaip grindys, sienos, vandens maišytuvai, dušo kabinos, langai ir kiti jautrūs paviršiai. Patikėkite postatybinio valymo darbus mums, tuo tarpu jūs galėsite užsiimti kraustymosi ir daiktų pakavimo rūpesčiais bei įsikūrimo džiaugsmais!

Postatybinis valymas — kokius darbus atliekame valymo metu?

Klientų atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Pasidalinkite savo patirtimi apie Švarus Plotas teikiamas valymo paslaugas

  Greitas ir efektyvus postatybinis valymas!

  Postatybinis valymas yra svarbi patalpų priežiūros dalis, padedanti patalpoms atrodyti geriau. Postatybinio valymo metu yra pašalinama patalpose užsilikusios šiukšlės, dulkės ir kiti nešvarumai.

  Postatybinis valymas yra daug svarbesnis nei daugelis žmonių galvoja. Jei pastatų šiukšlių ir nešvarumų nesurinkti laiku, tai gali sukelti papildomų problemų ir išlaidų ateityje. Pavyzdžiui, dulkių, putų ir kitų statybinių medžiagų likučiai gali padidinti pavojų susirgti kvėpavimo takų ligomis ar alergijomis. Be to, likusios medžiagos ir šiukšlės gali pakenkti patalpos struktūrai, taip pat sukelti vandens blokadas ar greitesnę medžiagų koroziją.

  Mes suprantame, kaip svarbu atlikti postatybinį valymą tvarkingai ir efektyviai. Mes atliekame postatybinius valymus naudodami modernias technologijas ir aukštos kokybės produktus, kad būtų užtikrintas geriausias galutinis rezultatas.

  postatybinis valymas

  Mūsų specialistai naudoja tik patikrintus ir paviršių nepažeidžiančius metodus bei įrangą. Postatybinius valymo darbus atliekame bet kokio tipo pastatuose, įskaitant naujos statybos objektus, renovuotas pastatus ir kitus.

  Mūsų paslaugos yra pritaikytos kiekvienam klientui atskirai. Mes suprantame, kad kiekvieno pastato poreikiai skiriasi, todėl siūlome individualias kainas ir sprendimus, kurie atitinka jūsų poreikius ir lūkesčius.

  Visada rūpinamės atliekų išvežimu, tvarkymu ir jų perdirbimu.

  Ieškote kažko kito?

  Daugiau Švarus plotas valymo paslaugų

  Fasadų Valymas

  Fasadu valymas

  Naudodami specialią aukšto slėgio technologiją sugrąžinsime Jūsų pastato išorei nepriekaištingą išvaizdą.

  Fasadų valymas

  Naudodami specialią aukšto slėgio technologiją sugrąžinsime Jūsų pastato išorei nepriekaištingą išvaizdą.
  Daugiau Informacijos

  Stogų Valymas

  Laiptinių valymas

  Pasitelkdami specialią valymo technologiją padedame apsaugoti stogus nuo jų nusidėvėjimą skatinančių veiksnių.

  Laiptinių valymas

  Pasitelkdami specialią valymo technologiją padedame apsaugoti stogus nuo jų nusidėvėjimą skatinančių veiksnių.
  Daugiau Informacijos