Stogų
valymas

3.5 metų

Patirtis

100+

Nuolatinių klientų

1000+

Išvalytų objektų

Valymo Paslaugą teikiame

Kaune ir Kauno apskrityje

Stogų valymą atliekame naudodamiesi aukšto slėgio vandens srovės technologiją. Tam reikalinga speciali įranga, žinios ir patirtis

Pastato išorė yra tai, ką Jūs pirmiausia pastebite atvykę. Stogus nuolat veikia įvairūs išorės veiksniai tokie kaip lietus, vėjas, dulkės ir žiedadulkės, dėl ko pastatas „pasipuošia“ samanomis ir dulkių mišiniu. Visa tai prisideda prie greitesnio stogo nusidėvėjimo ir augančių eksploatacinių kaštų. Švarus stogas ne tik bus estetiškesnis, bet ir padidins Jūsų objekto vertę.

Ar žinojote, kad stogų valymas gali padėti išvengti pelėsių, grybelių ir kitų medžiagų, kurios gali pažeisti stogo funkcionavimą ir estetiką? Drėgmės ir pelėsių rizikos sumažinimas padeda stogui būti saugesniam ir tvirtesniam, taip pat suteikia galimybę jį lengviau prižiūrėti ateityje. Be to, reguliarus stogų valymas padeda pagerinti pastato energijos efektyvumą, nes švarūs stogo paviršiai ir gerai išvalyti kanalai padeda užtikrinti, kad pastato izoliacija užtikrintu mažesnes energijos sąnaudas.

Jei jūsų pastato stogas nėra išvalytas jau ilgą laiką, kreipkitės į mus, kad užtikrintumėte, jog jis būtų išlaikytas švarus, tvarkingas ir ilgaamžis.

Rekomenduojame rinktis tik profesionalus, kad nepakenktumėte stogui. 

Kokius darbus atliekame stogų valymo metu?

Klientų atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Pasidalinkite savo patirtimi apie Švarus Plotas teikiamas valymo paslaugas

[contact-form-7 id=”3335″ title=”Review”]

Greitas ir efektyvus stogų valymas!

Norint išlaikyti pastato tvarkingumą ir ilgaamžiškumą svarbu reguliariai valyti stogą.

Stogų valymas yra viena iš būtinų pastatų priežiūros paslaugų, kuri padeda išlaikyti stogą tvarkingą ir funkcionalų. Ši paslauga yra taikoma bet kokio tipo stogams, įskaitant šiferį, skardą, čerpes ar akmenis.

Stogų valymas yra svarbus pastatų priežiūros elementas, kuris padeda išlaikyti stogo funkcionalumą, pasiruošti naujiems sezono išbandymams ir pratęsti jo naudojimo laiką. Tokios oro sąlygos kaip lietus, sniegas, krituliai ir vėjas gali palikti ant stogo dulkių sluoksnius, lapus ir kitas šiukšles, kurios su metais tik kaupiasi. Todėl reguliarus stogų valymas yra svarbus stogo priežiūros elementas.

Švarus stogas po stogų valymo paslaugos

Stogų valymo paslauga taip pat padeda išvengti vandens nutekėjimo ir kitų problemų, kurios gali sukelti pažeidimus ar net sunaikinti stogą. Tai ypač svarbu, jei stogas yra senas ar netinkamai prižiūrimas.

Stogų valymas padeda pagerinti pastato energijos efektyvumą, nes nešvarumai ir pelėsiai veikia pastato izoliaciją ir didina energijos sąnaudas. Stogų valymo paslauga padeda išvengti šių problemų, ji yra ne tik estetiškai malonus, bet ir praktiškas sprendimas jūsų namų priežiūrai.

Stogus valome tik su tam skirta specialia įranga, todėl jūs galite būti tikri, kad jūsų stogas bus išvalytas atsakingai ir kokybiškai.

Stogų valymas yra ne tik estetinio pastato aspekto, bet ir jo funkcionalumo ir saugumo užtikrinimo klausimas. Mūsų profesionalios stogų valymo paslaugos naudojant aukštos kokybės produktus ir modernią technologiją užtikrins jūsų pastato ilgaamžiškumą, efektyvumą ir gerovę. Kreipkitės į mus, kad gautumėte geriausią stogų valymo paslaugą už prieinamą kainą ir garantuotą rezultatą

Ieškote kažko kito?

Daugiau Švarus Plotas valymo paslaugų

Fasadų Valymas

Fasdaų valymas

Naudodami specialią aukšto slėgio technologiją sugrąžinsime Jūsų pastato išorei nepriekaištingą išvaizdą.

Fasadų valymas

Naudodami specialią aukšto slėgio technologiją sugrąžinsime Jūsų pastato išorei nepriekaištingą išvaizdą.
Daugiau Informacijos

Generalinis Valymas

Generalinis valymas

Vienkartinė generalinio valymo paslauga skirta norintiems skirti mažiau laiko kasdieniams švaros rūpesčiams.

Generalinis valymas

Vienkartinė generalinio valymo paslauga skirta norintiems skirti mažiau laiko kasdieniams švaros rūpesčiams.
Daugiau Informacijos