Turinys

Baldai dažnai yra didelė investicija, todėl, jei norite, kad jie tarnautų ilgai, svarbu jais tinkamai rūpintis.

Norint išsaugoti namų aplinkos grožį bei užtikrinti ilgesnį baldų tarnavimo laiką, baldų valymas yra būtinas kiekvieno žmogaus namuose. Dulkės, purvas ir nešvarumai gali palaipsniui nualinti audinį, apmušalus, medieną ar kitas medžiagas.

Švarūs ir gražūs baldai ne tik puošia namus, bet ir užtikrina kad juose nesikauptų dulkių erkutės ir kiti nepageidaujami mikroorganizmai. Tai gali sukelti alergiją, kvėpavimo takų sutrikimus ir kitas sveikatos problemas.

Reguliarus valymas pašalina šias daleles, todėl patalpų aplinka tampa sveikesnė.

Netinkamų priemonių ir valymo būdų naudojimas

Tam kad veiksmingai valyti baldus, svarbu atsižvelgti į konkrečias medžiagas ir apdailą, nes skirtingiems baldų tipams reikalingi skirtingi valymo būdai ir priemonės. Norėdami baldus išsivalyti patys, žmonės dažnai daro įvairias klaidas, kurios kenkia jų baldams. Viena iš klaidų tai, netinkamos priemonės bei netinkamo būdo parinkimas. Naudodami netinkamas valymo priemones galite sugadinti baldų apdailą. Kai kurių valymo priemonių sudėtyje yra agresyvių cheminių medžiagų, kurios gali būti per stiprios tam tikroms medžiagoms. Šios cheminės medžiagos gali pažeisti apdailą ar spalvą, todėl baldai gali atrodyti nublukę ar pakeitę spalvą. Parduotuvėse galime matyti begalę skirtingų valiklių su kuriais lengvai sugadinsime baldų išvaizdą ir būklę. Kad minkštųjų baldų valymas būtų veiksmingas, reikia specialios technikos, o netinkamas valymo metodas neabejotinai gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Be tinkamos įrangos nepavyks atlikti giluminio baldų valymo, geriausiu atveju bus nuvalytas tik paviršius, o visi mikroorganizmai liks gilesniuose sluoksniuose. Per stipriai trinant baldus, galima pažeisti baldų apmušalų pluoštus ir netgi įstumti dėmę giliau į baldus.

Per didelis drėkinimas arba per didelis vandens naudojimas

Naudojant per daug vandens ar skystų valiklių mediniams ar minkštiems baldams gali būti padaryta žala. Dėl drėgmės pertekliaus mediena gali deformuotis, išbrinkti ar pakeisti spalvą, o permirkę apmušalai gali tapti pelėsio ar grybelio priežastimi. Giluminio baldų valymo ekspertai turi žinias ir priemonės, kurios užtikrina, kad jūsų baldai nebūtų pažeisti perteklinio vandens, neatsirastų pelėsio ir tinkamai išdžiūtų. Dėl netinkamo džiovinimo taip pat gali atsirasti pelėsis arba grybelis. O dėl pelėsio ir grybelio gali atsirasti dėmių, nemalonių kvapų ir net sveikatos problemų. Giluminė baldų valymo paslaugos kaina nedaug skiriasi nuo reikalingų priemonių nusipirkimo ar įrangos nuomos, o profesionalas atliks daug kruopštesnį darbą ir jūsų baldai atrodys geriau bei tarnaus ilgiau. Taip jūs galėsite džiaugtis laisvu laiku, o baldai bus išvalyti tinkamai ir kruopščiai.

Rinkitės profesionalią pagalbą

Nors galvojate, kad valymo darbus galite atlikti patys, kartais tenka pripažinti, kad reikia profesionalios pagalbos. Profesionalūs valymo paslaugų teikėjai turi reikiamų žinių ir patirties, kad veiksmingai išvalytų įvairių tipų baldus. Jie yra apmokyti dirbti su įvairiomis medžiagomis, audiniais ir paviršiais, todėl užtikrina, kad jūsų baldai bus kruopščiai išvalyti, nepadarant jokios žalos. Giluminis baldų valymas gali būti daug laiko reikalaujanti užduotis, ypač jei turite didelį ir daug priežiūros reikalaujantį baldą. Samdydami profesionalus galite sutaupyti brangaus laiko ir susitelkti į kitas svarbias veiklas, o jie pasirūpins valymo procesu. Valant baldus reikia fizinių pastangų, gali tekti perkelti sunkius daiktus ir pasiekti sudėtingas vietas. Samdydami profesionalus išvengsite su baldų valymu susijusių rūpesčių ir fizinio krūvio. Jie atliks visas valymo užduotis, įskaitant būtinus paruošiamuosius darbus ir darbo vietos sutvarkymą.

Profesionalus giluminis baldų valymas padės išvengti klaidų ir baldų sugadinimo. Profesionalios valymo komandos parenka tinkamas valymo priemones, būdus ar įrangą, kurių neturi kiekvienas gyventojas savo namuose. Tam kad jūsų balduose nesikauptų dulkių erkutės ar kiti mikroorganizmai galintys pakenkti sveikatai, rinkitės giluminio baldų valymo paslaugą ir gyvenkite švarioje ir sveikoje aplinkoje. Baldai bus tinkamai išvalyti bei išdžiovinti. Tai užtikrins jūsų baldų ilgaamžiškumą, profesionalai išvalys juos tinkamai jiems nekenkdami ir garantuos geriausią rezultatą.

Ieškote valymo paslaugų?

Užpildykite anketą ir atvyksime įvertinti Jūsų objekto valymo kaina nemokamai!​

asset satu
bulet tiga
swing dua
doots kuning