Turinys

Jonizuotas vanduo – tai vanduo, kuris pereina specialius jonizacijos procesus. Jų metu naudojant elektros srovę vanduo padalijamas į rūgštinius ir šarminius komponentus. Šis procesas unikalus tuo, kad paverčia vandenį į purvo ir nešvarumų magnetą, kuris tinka komercinių ir gyvenamųjų langų valymui.

Šarminis Prieš Jonizuotą

Šarminis vanduo paprastai naudojamas gėrimui ar kitoms reikmėms, o rūgštinis – valymui, įskaitant langų valymą. Jonizuotas vanduo naudojamas langams ir stikliniams paviršiams valyti. Jo savybės padeda išvengti kalkių bei nenorimų valymo likučių, kaip dryžiai ir nubėgimai, pėdsakų. Taip langai atrodo dar švaresni.

Jonizuoto vandens naudojimas langų valymui taip pat yra draugiškas gamtai. Langų valymui naudojant jonizuotą vandenį paprastai nereikia naudoti papildomų cheminių valymo priemonių. Dėl šios priežasties jis yra ekologiškesnis už įprastinius valiklius, kurių sudėtyje dažnai galima rasti kenksmingų ingredientų. Taip pat nekenkiama jūsų augalams ar takams, jei vanduo patenka į sodą. Tai cheminių medžiagų nenaudojanti ir aplinkai nekenksminga alternatyva.

Kadangi langus galima plauti naudojant tik jonizuotą vandenį ir drėkinamą strypą su įmontuotu šepetėliu skirtu langų valymui, dažnai nereikia naudoti kopėčių ar kitų pakėlimo priemonių, darbas vyksta greičiau ir saugiau. Taip pat jonizuoto vandens naudojimas saulės kolektoriams valyti yra veiksmingas ir aplinkai nekenksmingas būdas. Taip pat sumažinamas vienkartinių plastikinių butelių naudojimas valymo priemonėms.

Po valymo langai ilgą laiką apsaugomi nuo išorinių veiksnių poveikio: dulkių, smėlio, ore esančių riebalų. Tai suteikia ilgalaikį švarių langų efektą. Manoma, kad žemesnis pH ir galimas laisvųjų radikalų buvimas vandenyje turi dezinfekuojantį poveikį ir gali sumažinti tam tikrų mikroorganizmų buvimą ant paviršių. Jis gali padėti stabdyti bakterijų, virusų ir grybelių augimą.

Kuom valyti?

„Unger“ yra gerai žinomas prekės ženklas valymo pramonėje, ypač langų valymo srityje. Naudojant „Unger“ valymo grynu vandeniu sistemą, paviršius galima valyti be cheminių medžiagų, efektyviai ir saugiai. Nesvarbu, ar tai būtų profesionalus langų valymas, saulės kolektorių valymas, ar fasadų valymas, dėl didelio gryno vandens valymo efektyvumo nešvarumai pašalinami greitai ir veiksmingai – be pakartotinio apdorojimo.

Atsižvelgiant į valymo sudėtingumą, purvo kiekį kai kuriais atvejais, norint pasiekti optimalių rezultatų, gali prireikti kitokių valymo priemonių ir metodų. Tokiais atvejais gali prireikti jonizuotą vandenį derinti su langų valymo tirpalu arba naudoti specializuotas langų valymo priemones.

Švarus plotas profesionalų komanda gali padėti jums ekologiškai bei švariai išvalyti langus, saulės kolektorius bei fasadus su jonizuoto vandens sistema. Mūsų komanda dirba greitai ir profesionaliai, tad susisiekite su mumis, jog galėtumėte džiaugtis švaria ir blizgančia aplinka be rūpesčių!

Ieškote valymo paslaugų?

Užpildykite anketą ir atvyksime įvertinti Jūsų objekto valymo kaina nemokamai!

asset satu
bulet tiga
swing dua
doots kuning